Minule jsem vám vyprávěla o zahradě své tetičky, které jsem pomáhala zvelebit venkovní posezení a připravit se včas na oddech s pohledem do zeleně. Poslední teplé dny plné slunce poskytly prostor na to, abych se konečně vyřádila i u nás doma. Nastala totiž doba balkónová!

S nostalgií vzpomínám na bydlení na vysokoškolských kolejích a na (ne)úroveň našeho stolování. Náš sdílený stůl zastával nejen funkci jídelního, psacího, ale i kosmetického stolku. Takové tři v jednom. Ani když jsem se po letech přestěhovala na privát, stále jsem se regulérního stolu nedočkala a kvůli absenci kuchyně (nebojte, kuchyňský kout naše vaření jistil) jsme stolovali nahrbeni u konferenčního stolku.

Občas mě popadne nezvladatelná chuť něco vyrábět. Může to být cokoliv, někdy ráda vařím jen tak pro radost a pozvu přátele. Jindy mám chuť vyrábět vlastnoruční dárky a dělat radost mému okolí. Neříkám, že se výsledek vždy vydaří, ale rozhodně uspokojím svou touhu tvořit. Jelikož jsem hlava děravá, všechny mé nápady a inspiraci nosím v mém oblíbeném notýsku ...

Kousek podzimu, který je vždy plný barev a vůní, si ráda přinesu i do svého domova. Vždyť kdo by nechtěl cítit příjemnou atmosféru plnou teplých odstínů a vyladit si svůj interiér na podzimní optimistickou notu?

Navštívili sme známu a obľúbenú herečku, aby nám ukázala, čo vytvára domov jej života. Inšpiratívne hviezdne bývanie charizmatickej Dany Morávkovej, kde rodinný pokoj a pohoda sála na každom kroku.