Nezvykle teplé jarní dny spousta z nás nejradši tráví na zahradě nebo na terase. Já jsem na tom stejně. Miluju snídaně na čerstvém vzduchu, a když nad tím tak přemýšlím, tak vlastně i obědy nebo večeře. Odpoledne si tam ráda sednu jen tak s knížkou a čajem a večer s přáteli dlouho do noci jen tak klábosíme nad sklenkou červeného – ale to praktikujeme vlastně nejen večer. Občas také dojde i na velkolepou party, ať plánovanou, tak neplánovanou – ty jsou ostatně často nejlepší. Co na ní kromě kamarádů a dobré zábavy nesmí chybět?

Styl nábytku, barvy doplňků a pojetí bytu či pokoje si každý zařídí dle svého vkusu. Přesto si rádi necháme poradit odborníky . Protože kdo má větší přehled o tom, co je funkční, praktické a jaké trendy jsou zrovna aktuální? Dnes se zaměříme na osvětlení.

Dnes jsem se rozhodla, že už se známe dostatečně dlouho, abych vás nechala nahlédnout do mého výsadního království. Ačkoli byt sdílíme s přítelem, v jedné místnosti našeho bytečku nemá šanci. A to v koupelně. Ne, že bych ho snad nenechala se umýt nebo mu nepřidělila poličku a místo pro kartáček. To ne, sprchu ať si dá, ale jinak mám právo veta. Ovšem i mistr tesař se někdy utne a já, velký milovník nakupování nábytku, doplňků a vůbec všeho, co vám domov dělá domovem, potřebuji poradit.

22. duben patří oslavám Dne Země. Svátek původně zaměřený na oslavy jarní rovnodenosti se postupně proměnil v ekologicky motivovaný a mezinárodně uznávaný den, který by měl každého upozornit na ničení životního prostředí.