Minule jsem vám vyprávěla o zahradě své tetičky, které jsem pomáhala zvelebit venkovní posezení a připravit se včas na oddech s pohledem do zeleně. Poslední teplé dny plné slunce poskytly prostor na to, abych se konečně vyřádila i u nás doma. Nastala totiž doba balkónová!

Milovníci zimních sportů zřejmě příchod jara nevidí příliš rádi, avšak mnozí z nás se s radostí probouzejí ze zimního spánku – a to ačkoliv nejsme medvědi ani sysli (což jsou mimochodem ti největší zimní spáči). Vylézáme ze svých vyhřátých peřin a začínáme si svá obydlí zútulňovat a uklízet.

Olga Šípková je držitelkou titulu mistryně světa v aerobiku, účastnila se televizní soutěže Star Dance a také je maminkou dvou dětí. Jak vypadá život za zdmi jejího království? Zeptali jsme se jí v našem rozhovoru.

Jaro je tady!
04.04.2017

Čas se posunul, venku svítí slunce a teploty občas dosahují takových hodnot, že si člověk není jistý, jestli nemá vyrazit do ulic jen v tričku. Jaro je prostě konečně tady a přišel tak čas vyhnat zimní chmury z domova a prozářit ho pestrými barvami!