Tady a teď
07.01.2018

Po Novém roce zhubnu 10 kilo. Začnu se na lidi kolem víc usmívat, protože úsměv dělá den. Přihlásím se na crossfit. Sice netuším o co jde, ale zní to cool a holky z instáče tam chodí taky. Partnerovi navýším intenzitu teplých večeří o 35%.

Občas v mém okolí zaslechnu názory typu: „Silvestr je takové nuceně vytvořené bujaří, toho já se účastnit nebudu.“ – Ovšem stejně víme, že se pak doma ti, co „neslaví“ cpou chlebíčkem s bramborovým salátem a česnekovou pomazánkou. Tak proč si to neudělat pěkné, že? Vstup do nového roku slavíme s přáteli a tady je můj návod na super silvestrovský večírek i vás doma!

Také už se těšíte na advent? Já moc! Už teď přemýšlím, jak letos ozvláštním adventní věnec, aby nevypadal každý rok stejně. Letitý polystyrenový základ jsem vždy obalila nastřihanými větvemi smrku a pak na ně napíchala různé ozdoby a svíčky. I když se mé věnce vždy lišily barvou, ve skutečnosti byly poměrně nudné. Letos jsem se proto rozhodla, že zkusím něco nového. A protože nejsem troškař, připravila jsem si originální nápady hned tři…