27.12.2017

Skvělé kousky za super ceny

V každé zemi vítají Nový rok po svém. U nás si dáváme pozor, abychom vstali pravou a „jak na Nový rok, tak po celý rok“. Potom si s oblibou dáváme různá předsevzetí. Oproti zbytku světa je to však slabá káva. V Rumunsku čekají na to, až uslyší mluvit zvíře a Italové vyhazují nábytek z okna. To mě velmi zaujalo, protože bych nejraději udělala totéž. Podle původní italské tradice se lidé symbolicky zbavili všeho starého a pustili si do života vše nové. Logicky na to potřebovali dostatek prostoru.

Ráda se obklopuji novými věcmi. Proto už po Vánocích čekám, až se obchodní domy probudí do velkých slev. Letos si udělám velkou radost, dala jsem si předsevzetí, že si kompletně vybavím byt novým nábytkem a doplňky. Můj aktuální byt je všehochuť stylů a materiálů, proto je čas rozbít prasátko a vyrazit do obchodu s nábytkem. Do karet mi nahrálo, že jsem ve schránce objevila leták s velkým výprodejem obchodního domu KIKA nábytek. Krásné bydlení za zlomek ceny? Brala jsem to jako znamení!

 

Toužíte po ložnici snů? Přestaňte snít a probuďte se v ní

Změna se bude týkat v prvé řadě ložnice. Je to místo, kde strávíme až třetinu života. Já možná víc, protože si ráda tu a tam přispím. Teď máme postel s nábytkem, který k sobě neladí. Ráda bych v ložnici vše sjednotila a přestavila ji na modernější místo, které vyzývá k odpočinku. V letáku se mi líbila ložnice FERNANDO. Na krásné a velmi kvalitní posteli mohu ušetřit i 40 %.

Pořádná postel se neobejde bez kvalitní matrace. Správná matrace by měla poskytnout dostatečnou podporu, abychom se ráno probudili s elánem a svěžestí. Vybrala jsem si matraci OMNIA. Nejen, že vypadá opravdu luxusně, ale také má pěnové jádro, je antibakteriální a plně ortopedická.

 

 

Dopřejte si pořádnou sedačku

Pro mě osobně je v obývacím pokoji nejdůležitější sedačka. Potřebuji, aby vypadala skvěle a byla pohodlná. Když bude rozkládací s dostatkem úložného prostoru, zlobit se nebudu. Přesně takovou sedačku jsem objevila. COOPER je bílo šedá, mé vysněné barvy do obýváku.

 

Vyřešte váš úložný prostor elegantně jednou pro vždy

Doma máme takovou malou technickou místnost, kam schováváme věci typu vysavač, prostředky na podlahu apod. Potřebovala bych v té místnosti rozšířit úložný prostor, protože se nám tam už nic nevejde. Líbí se mi řešení v podobě regálu HANNA. Police jsou kovové, chromované a vypadají, že toho hodně unesou.

 

Náš domov netvoří jen velké kusy nábytku, ale vše dotváří ty nejmenší součástky – doplňky. Nemyslím třeba žehlicí prkno. Je pravda, že ho často nechávám venku, ale to je čistě z praktických důvodů. To moje už by také potřebovalo vyměnit za hezčí květované. V KIKA mají takové super ocelové jen za půlku ceny! Stejně tak koš na prádlo potřebuje obměnit. Nový VINTAGE bude svou úlohu plnit dobře. Žehlení vůbec nestíhám, takže koš je pořád plný.


Už se nemůžu dočkat, až si doma vše zútulníme. Nejdřív vymalujeme, dáme si všude kytky do vázy, pověsíme obrazy. Starý nábytek nakonec z okna vyhazovat nebudu, třeba ještě někomu poslouží. A já jsem nesmírně šťastná, že změny zvládnu realizovat už začátkem nového roku. Budu lépe bydlet, lépe žít a na to se těším! Domov je místo, kde se chceme cítit příjemně, bezpečně – prostě nejen „jako doma“. V novém a čistém domově se mi bude lépe přemýšlet, budu se tam raději vracet. Chvíle, kdy si sednu na příjemnou sedačku a dopřeju si chvilku relaxu, jsou k nezaplacení.

 

Na závěr bych vám chtěla říct, abyste se nebáli změn. Změny jsou něco, co náš život naplňuje a dodává mu nový směr. Myslím to obecně, jestli chcete vyzkoušet nový platinový blond účes nebo se pustit do přestavby bytu ve stylu Vintage, nebojte se toho! Vždy vás to obohatí o nové pocity a zážitky.

Mějte se krásně a do Nového roku nezapomeňte vstoupit pravou. ;-)

Vaše Míša.

 

Míša
Míša

Ráda píšu a píšu kdekoliv, ideálně pod peřinou za svitu svíčky. Je to totiž velké dobrodrůžo.

Komentáře (0)

Vstoupit do diskuse >