Milovníci zimních sportů zřejmě příchod jara nevidí příliš rádi, avšak mnozí z nás se s radostí probouzejí ze zimního spánku – a to ačkoliv nejsme medvědi ani sysli (což jsou mimochodem ti největší zimní spáči). Vylézáme ze svých vyhřátých peřin a začínáme si svá obydlí zútulňovat a uklízet.

Dětský pokoj není jen obyčejná místnost. Pro vaše dítě to je takové malé království, kde od malička tráví hodně času. Jak děti rostou, zvyšují se jejich potřeby na vše, čím jsou obklopeni. V dětském pokoji si děti hrají, kreslí, píší úkoly, zvou si kamarády nebo si hrají se sourozenci. Vytvořme pro děti takové místo, kde se budou cítit dobře a které budou v souladu s jejich osobností, která už se projevuje od útlého věku.

Máme tu půlku ledna a já se stále nevzpamatovala z povánočního šílenství. Nejen mezi svátky, ale i začátkem nového roku nás s partnerem čekalo mnoho rodinných návštěv. Běda, kdybychom zapomněli na tetičku z Horního Slavkova. Ještě teď cítím, jak mám těžké nohy z těch 45462 nasezených hodin.

Tady a teď
07.01.2018

Po Novém roce zhubnu 10 kilo. Začnu se na lidi kolem víc usmívat, protože úsměv dělá den. Přihlásím se na crossfit. Sice netuším o co jde, ale zní to cool a holky z instáče tam chodí taky. Partnerovi navýším intenzitu teplých večeří o 35%.

V každé zemi vítají Nový rok po svém. U nás si dáváme pozor, abychom vstali pravou a „jak na Nový rok, tak po celý rok“. Potom si s oblibou dáváme různá předsevzetí. Oproti zbytku světa je to však slabá káva. V Rumunsku čekají na to, až uslyší mluvit zvíře a Italové vyhazují nábytek z okna.